شیرفلکه

شیرفلکه

مشخصات شیرفلکه

در این نوع شیرفلکه یک زاویه45 درجه بین ورودی و خروجی وجود دارد. این نوع شیرفلکه نسبت به شیرفلکه کروی افت فشار کمتری ایجاد می کند و نیز به علت شکل مخصوص شیرفلکه٬ در مصرف اتصالات لوله کشی و همین طور وقت مورد نیاز برای نصب صرفه جویی می کند. جعبه آتش نشانی

انواع شیرفلکه

دو نوع شیرفلکه آتش نشانی داریم زاویه دار و ایستاده که درکنار مدارس و خیابان ها و غیره تعبیه شده است

شیر زاویه دار برای رایزر های داخل جعبه آتش نشانی مورد استفاده قرار میگیرد .

شیرفلکه
شیرفلکه

کاربرد شیرفلکه

شیر فلکه های آتش نشانی وظیفه قطع ، وصل و کنترل میزان خروجی آب را در سیستم های مختلف آتش نشانی به عهده دارند. در جعبه و قرقره های آتش نشانی و همچنین در ورودی ساختمان ها نقش کلیدی، در صحت عملکرد سیستم اطفاء حریق به عهده شیرآلات می باشد. شیر برنجی 45 درجه آتش نشانی در سایز های 1/5 اینچ ، 2 اینچ و 2/5 اینچ می باشد . اسپرینکلر

شیر فلکه های آتشفشانی ازجنس برنجی دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشند و معمولاً از شیر فلکه های آتش نشانی برنجی با هدف آبدهی به باغچه های کنار خیابان و اطفای حریق استفاده می شود.

همچنین از این محصول برای انتقال سیال های ورودی در مصارف صنعتی نیز کمک گرفته می شود.

تولیدکنندگان متعددی با توجه به کاربرد ایمنی شیر فلکه های آتش نشانی در موارد مسکونی و اداری به تولید این محصول مشغول هستند و بر اساس نیاز و کاربرد، این محصولات را ارائه می دهند.

برخی از این تولیدکنندگان با هدف رضایت بیشتر مشتریان در خدمات پس از فروش خود هزینه های تعمیر این محصولات را تا چند سال بر عهده می گیرند. در راستای این موضوع باید در زمان خرید انواع شیر فلکه برنجی آتش نشانی توجه کنید که این محصولات را از طریق برند های فعال و شناخته شده تهیه نمایید تا بتوانید از خدمات پس از فروش آن ها استفاده کرده و هزینه های تعمیرات را تا چند سال متحمل نشوید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonاکنون تماس بگیرید