شیلنگ برزنتی

شیلنگ برزنتی


توضیحات محصول

شیلنگ آتش‌نشانی که به‌عنوان یکی از ابزارهای بسیار مهم در انجام عملیات اطفاء حریق دستی شناخته می‌شود، برای انتقال دادن آب با نیروی بالا و فشار زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد. همین باعث می‌شود که جنس این شیلنگ‌ها به گونه‌ای باشد که در زمان خاموش‌سازی آتش آسیب نبینند. در نظر داشته باشید که امنیت و استحکام این شیلنگ‌ها در زمان اطفاء حریق بسیار مهم می‌باشد. چراکه اگر کیفیت این محصولات مناسب نباشد ممکن است در زمان خاموش‌سازی آتش و انجام عملیات نجات کارایی خود را از دست بدهند و همین باعث افزایش تلفات جانی و مالی برای شما گردد.

برای انتخاب شیلنگ آتش‌نشانی موردنظر خود باید سه نکته زیر را در نظر بگیرید:

  • حداکثر فشاری که شیلنگ می‌تواند تحمل کند
  • جنس شیلنگ آتش‌نشانی
  • طول شیلنگ موردنظر

با در نظر گرفتن این سه فاکتور اصلی شما می‌توانید مطمئن شوید که شیلنگ خریداری‌شده، برای مقابله با آتش‌سوزی موردنظر شما مناسب است.

تامین شیلنگ‌های آتش‌نشانی از برندهای مختلف

پارس شیلنگ دارای فشارهای کاری مختلف در متراژهای 20و 25 و30 می باشد

شیلنگ برزنتی نخ پرلون آتش نشانی هابرکورن اتریش

شیلنگ برزنتی سه خط Miniflex G-HABERKORN بافته‌شده از الیاف پلی‌استر که داخل آن به‌صورت لاستیکی از جنس EPDM یا ethylene propylene diene monomer rubber ساخته‌شده و در برابر حرارت بالا و رطوبت و برخی از مواد شیمیایی مقاوم است

  • سایزبندی شیلنگ: 1.5، 2، 2.5، 3 و 4 اینچ
  • تا حد بالایی مقاوم به مواد نفتی، مواد شیمیایی و کثیفی
  • 100% الیاف نخی مصنوعی با استحکام بالا

شیلنگ آتش نشانی ایرانی پارس

شیلنگ آتش‌نشانی ایرانی پارس دارای مقاومت بالا در برابر فشارهای کاری مختلف می‌باشد. بافت استفاده‌شده در پارس شیلنگ باعث مقاومت بسیار بالای آن در مقابل سایش و فرسایش شده و همچنین وزن کم و انعطاف‌پذیری بسیار بالای آن امکان مانور بیشتر را برای کاربر فراهم می‌نماید. این انعطاف مانع از ترک خوردن و سوراخ شدن سطح شیلنگ خواهد شد اگر به دنبال شیلنگ باکیفیت و با قیمت مناسب هستید ما پارس شیلنگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

پارس شیلنگ دارای فشارهای کاری مختلف در متراژهای 20 و 25 و 30 می‌باشد

جزئیات محصول

Call Now Buttonاکنون تماس بگیرید